moje bydlisko1.JPG
Neoficiálna stránkaTanečný klub DOVETAN Dolné Vestenice vznikol v roku 2002.

TK DOVETAN úspešne reprezentujú tanečné páry v kategóriách Deti, Juniori, Mládež a už aj Dospelí, ktoré sa zúčastňujú na celoslovenských ale aj medzinárodných súťažiach.

Tanečný klub DOVETAN pracuje pod trénerskym vedením manželov Paškovcov z Trenčína, ktorí sú zároveň trénermi najstaršieho a najaktívnejšieho klubu športového tanca na Slovensku / ako tréneri pracujú od roku 1969.
Vedúcou TK DOVETAN je pani Mgr. Ingrid Valachová, ktorá je zároveň zakladateľkou klubu, prezidentkou Občianskeho združenia TK DOVETAN Dolné Vestenice a od roku 2006 má licenciu na tajomníka súťaží. Ďalej je to hospodárka klubu a zároveň zástupkyňa vedúcej klubu pani Renáta Šrámková. No a v neposlednom rade sú to rodičia detí, bez ktorých spolupráce by to určite nešlo.
V tomto roku TK DOVETAN sa môže pochváliť pekným umiestnením páru na Majstrovstvách Slovenska. Je ním Martin Šrámka a Veronika Klemanová, ktorí skončili na 11. mieste z 22 najúspešnejších párov Slovenska.
K úspešným párom patria ďalšie detské a juniorské páry, ktorými sú Adam Valach a Lucia Centárová, Kristián Šramka a Lenka Vrecková, Janko Blaháč a Frederika Blaháčová, Filip Hank a Mária Masárová,. Z párov kategórie dospelých je to Annamária Valachová a Patrik Oboňa, Matej Jureček a Martina Rybárová.

Keďže chcú bojovať o najlepšie umiestnenia na celoslovenských aj medzinárodných súťažiach, začínajú trénovať s deťmi mladšieho školského veku prvákmi, druhákmi a tretiakmi. Tí tvoria jadro a základňu, z ktorej vyrastá budúca generácia tanečníkov.

Tanečný klub teda vyhľadáva a združuje záujemcov o tanečno-športové aktivity, aktivity v oblasti kultúry, vzdelávania a podporuje rozvoj tanečnej úrovne svojich členov.
Ich hlavným cieľom je mať v priebehu nasledujúcich rokov minimálne jeden tanečný pár na majstrovskej súťaži na stupni víťazov. Samozrejme sa budú snažiť pokračovať vo výchove ďalších generácií tanečníkov.


Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Stránky zdarma
smahu správy
Vznik stránky 2.2.2009
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one